audyt SEO

Upewnij się że twoja strona nie zawiera błedów

Co to jest audyt sEO

Audyt seo co to?

Search Engine Optimization

Audyt SEO to zbiór czynności wykonywanych przez tzw. roboty, lub przez człowieka. Celem audytu SEO jest wyszukanie problemów z optymalizacją strony by wznieść stronę WWW na wyższą pozycję w wyszukiwarce. Osoby bądź roboty zajmujące się tym, po ukończeniu sprawdzania stron pod kątem standardów SEO, podają dokładne zalecenia techiczne.

Po poprawieniu błędów które wystąpiły podczas audytu zazwyczaj pozycja strony w google podnosi się. Dzięki temu więcej internautów widzi twoją stronę. 

Analiza SEO

Nasza firma zajmuje się także analizą stron, pod kątem błędów, które mogą powodować powolne ładowanie strony, bądź niską pozycją w wyszukiwarce.

Audyt strony pomaga w podniesieniu notowań na stronie, co powoduje większą publiczność strony oraz częstsze odwiedzanie jej.

Pomagamy 💖... w drodze do sukcesu

Optymalizacja treści strony

Nasza organizacja zajmuje się optymalizacją treści strony, oraz poprawy czasu ładownia się strony. Dzięki optymalizacji od strony naszej firmy klient zyskuje większą płynność witryny, dzięki której prędkość wczytywania strony się zwiększa, co skutkuje przyjemniejszymi doznaniami przy odwiedzaniu strony. Test strony internetowej z naszej strony polega na wychwytywaniu błędów, oraz za zgodą klienta poprawą niedokładności.

Człowiek VS Robot

Dlaczego audyt seo nie jest darmowy?

Człowiek podczas audytu strony nie ma na celu wyszukania błędów na podstawie systemu w którym zaprogramowany jest robot. Roboty analizują to czego nauczył ich programista. Osoba zajmująca się tym sprawdza dokładnie kod źródłowy danej witryny. Osoba która na co dzień zajmuje się takimi rzeczami jest w stanie zauważyć więcej błędów niż program który został zaprogramowany w tym celu. Robot nie jest w stanie sprawdzić czy element na stronie jest położony w odpowiednim miejscu na stronie, oraz czy dany element po pełnym wczytaniu strony nie wariuje.

Chwila... Musi być jakiś haczyk. Ile to trwa?⌚

Ile trwa audyt SEO?

Jak przy każdej usłudze i w tej jest pewien haczyk – czas. Czas trwania analizy może potrwać mniej więcej od 4 do nawet 16 dni roboczych. Wpływ na czas analizy ma treść która jest zawarta na stronie. 

Zazwyczaj jeżeli witryna nie jest za duża wystarczy kilka dni do otrzymania analizy, oraz zaleceń co do zmian na stronie. Każdy wniosek o audyt strony może zająć mniej lub więcej czasu. Czas oczekiwania jest do ustalenia.

Korzyści audytu SEO

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Nawet wykonanie audytu SEO. Sprawnie przeprowadzony audyt pozwala na:

Rozwiązujemy wasze problemy

Przeczytaj nasze inne artykuły i usługi

Social Media​​

Zobacz na jakich zasadach działamy w social mediach.

SEO

Jak wpływamy na standardy SEO.

PPC

Linki sponsorowane PPC (Pay Per Click).

Poszerz zasięgi swojej witryny!

Skontaktuj się z nami, już teraz! 😊