Pozycjonowanie lokalne

Jak uzyskać większą publiczność na stronie

Zbieraj odbiorców dzięki wiekszym zasięgom w internecie

Poznaj nasz sposób na pokazywanie się w internecie

Co jest na czasie?

Każdy kto podjął się prowadzenia strony, bloga bądź sklepu internetowego zadał sobie pytania „Co jest teraz modne?” oraz  „Jak zebrać publiczność?, my z radością odpowiemy na te pytania.

Podczas tego procesu zwracamy uwagę na nowości oraz najczęściej wpisywane frazy w wyszukiwarkach. Uwzględniamy, także  na obecnie panujące trendy oraz na nowoczesne słowa (tzw. slogan), które często są wyszukiwane, ale nie brane pod uwagę producentów mlodzieżowych marek.

Nie przegap tego

Nie przegap okazji na wypromowanie twojej strony lub bloga. Promocja strony w Google, bądź innej wyszukiwarce opiera się pratycznie na identycznych zasadach.

Pozycjonowanie stron internetowych, jest zadaniem prostym lecz złożonym z wielu czyników. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, oraz badamy teksty pod kątem SEO (od ang. search engine optimization).

Mocne strony naszej firmy w kilku zdaniach

Nasze mocne strony

Najmocniejszą stroną naszego zespołu jest zgranie, oraz angażowanie się w rozwój strony. Dzięki naszym wyszukanym narzędziom, nasze strony prezentują się tak jak na wykresie. Procent oznacza ilość użytkowników którzy spędzili na stronie ponad 1,5 minuty, oraz zagłębili się w czytanie artykułu, które wplywa na pozycjonowanie stron.

Facebook
92%
Instagram
89%
Linkedin
95%
YouTube
97%

Marketing cyfrowy na miarę

Dostosowana strategia w mediach

Każdy nasz klient ma  możliwość dostosowania artykułów pod swoje wymagania. Jak pozycjonować lokalnie oraz co to oznacza? Oznacza to pozycjonowanie strony w danym regionie w Polsce (np. miasto, gmina, województwo).

Pozycjonowanie lokalne nie jest niczym innym od pozycjonowania nielokalnego. Podczas  procesu pozycjonowania lokalnego zachęcamy klientów z danych miast (np Warszawa, Pruszków) do odwiedzenia naszej  strony.

Nauka pozycjonowania

Dzielimy się więdzą i doświadczeniem

Tworzenie stron WWW jest z pozoru ciężkie. Kurs html dla zielonych oraz nauka obsługi systemu witryn wordpress. Nauka pozycjonowania nie jest taka trudna za jaką się ją uważa.

Jaki jest najlepszy hostnig WWW? Każdy hosting jest dobry w zależności od preferencji klienta. W zależności czy ktoś woli hosting tani dla mniejszych stron typu skup aut z kilkoma zdjęciami kontaktem oraz informacjami na temat położenia firmy bądź cennikiem. Jednakże drugą opcją jest hosting dla stron o większych zapotrzebowaniach mocy obliczeniowej oraz prędkością łącza. o tym wszystkim cię nauczy cie nasz kurs tworzenia stron WWW oraz pozycjonowania stron.

Bądźmy Zawsze w kontakcie

Cechujemy się dostępnością telefoniczną, oraz omawianiu na poczekaniu nagłych zmian jakie mają zajść na stronie bądź w artykule.

Działamy patrząc przyszłościowo

Piszemy artykuły wybiegają na przeciw oczekiwaniom komnkurencji klienta. Dzięki temu, iż patrzymy na artykuły przyszłościowo tak aby nie były one popularne tylko w momencie opublikownia. Dzięki temu wyprzedzamy konkurencję o dwa kroki w przód.

Rozwiązujemy Wasze Problemy

Przeczytaj nasze inne artykuły i usługi

Social Media​​

Zobacz na jakich zasadach działamy w social mediach.

SEO

Jak wpływamy na standardy SEO.

PPC

Linki sponsorowane PPC (Pay Per Click).

Chcesz wybić swoją strone bądź bloga?

Skontaktuj się z nami, będziemy w kontakcie.